کتابخانه مجازی الفبا
83رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
جستجو برای :
به مناسبت دهه کرامت و در راستای گسترش و ترویج فرهنگ رضوی در میان شهروندان و ترغیب علاقمندان به خلق اثار ادبی با محوریت دینی سومین جشنواره ادبی نذر شعر در بزرگداشت مقام حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) برگزار می شود.
سومین همایش بین المللی شمس و مولانا در شهرستان خوی با همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار میگردد.
این جشنواره که با هدف معرفی شخصیت و سیره بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه(س)، به عنوان الگوی زن مسلمان برگزار می شود، در سه بخش علمی، ادبی و هنری آثار مخاطبان را دریافت خواهد نمود.
معاونت آموزشی جامعة المصطفی العالمیه از میان خانواده طلاب، استعدادهای درخشان، حافظان قرآن و خانواده های شهداء «غیرایرانی»، «برادران و خواهران» از طریق مصاحبه و ارزیابی جهت تحصیل در دوره تمهیدیه وکارشناسی برای نیمسال دوم 97-96 پذیرش می نماید.
با توجه به تأسیس و توسعه مدارس، مؤسسات و مراکز حوزه­های علمیه تحت­ پوشش و مستقل در سراسر کشور و به تبع آن برنامه گوناگون آموزشی بین آنها و همچنین درخواست روز افزون متقاضیان جهت انتقال بین این مدارس و برنامه های آموزشی مختلف، شرایط و ضوابط انتقالات حوزه­ های علمیه به صورت دستورالعمل اعلام شد.
«کتاب شناسی توصیفی امام صادق علیه السلام» در دو جلد (جلد اول کتاب های چاپی و جلد دوم پایان نامه ها) چاپ و منتشر شد.
کارگاه آموزشی آنلاین «اخلاق در پژوهش» با تدریس حمید جمالی ۲۶ مردادماه برگزار می شود
با هدف، «تبیین هویت علم اسلامی و چگونگی تعامل آن با جهان معاصر»، «تحلیل مبانی و رویکردهای علمی اندیشمندان معاصر مسلمان و بررسی بسترهای نظری جنبشهای معاصر»، «آشنایی با امکانات فرهنگی و علمی جهان اسلام و بسط ظرفیتهای گفتگو و تعاملات فکری» و نیز «بازخوانی تخصصی رویکردهای علمی و اجتماعی مسلمانان معاصر بر پایه ی مبانی معرفت توحیدی اسلام و هدایت آن به سوی افق های فرهنگ اصیل اسلامی» برگزار می گردد.
به نقل از وبلاگ رسول جعفریان دیجیتالیزه کردن کتابها در کتابخانه ها راهی است که ناگزیر رفته خواهد شد، بهتر است برای رفتن آن از روی اختیار و آگاهانه، و با برنامه ریزی در کتابخانه انجام داد.
مراسم رونمایی از آثار جدید پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) با حضور آیت الله محمدهادی یوسفی غروی در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار گردید
  • تعداد رکوردها : 83