کتابخانه مجازی الفبا
83رکورد در مدت زمان 0ثانیه
جستجو برای :
چهاردهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت که با عنوان «مهدویت محور مشترک مذاهب اسلامی» به همت موسسه آینده روشن برگزار می شود، در سه محور اصلی مرتبط با مهدویت فراخوان شد.
نخستین چاپ کتاب «خاستگاه دین» در 416 صفحه با شمارگان یک هزار و 100 نسخه به بهای 36 هزار و 500 تومان از سوی انتشارات نسل آفتاب به بازار نشر عرضه شده است.
مراسم تودیع و معارفه رئیس مجتمع آموزش عالی علوم ومطالعات اسلامی(ویژه فرق و مذاهب اسلامی) دیروز یکشنبه ٨ مرداد ١٣٩٦، با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر، جانشین رئیس المصطفی و حجت الاسلام والمسلمین علیزاده، مدیر کل دفتر ریاست المصطفی برگزار شد.
رویکرد اخباریگری یکی از گرایش هایی است که در تاریخ تفسیر و حدیث شیعه، موافقان و مخالفانی را از آنِ خود کرده است. به رغم رویکرد افراطی اخباریان، گروهی از آنان نیز نگاهی متعادل گرفتند.
به مناسبت ایام دهه کرامت و گرامیداشت میلاد باسعادت امام رضا(علیه السلام) و حضرت معصومه(سلام الله علیها)، مسابقه کتابخوانی «قرآن از منظر امام رضا(علیه السلام)» به همت مرکز تخصصی طلاب غیرایرانی برگزار می شود.
انتشار ترجمه کتاب منطق روانی
به صورت حضوری و مجازی
دانشگاه ادیان و مذاهب قم پنجمین دوره بین المللی شیعه شناسی را با مشارکت استادان و پژوهشگرانی از 13 کشور جهان برگزار می کند.
انتشار مقالات علمی به زبان عربی در نشریه الثقافه الاسلامیه
همزمان با برگزاری دوره نهم، فراخوان دهمین جشنواره علامه حلی(ره) ویژه بررسی آثار پژوهشی طلاب جوان خواهر و برادر حوزه های علمیه سراسر کشور آغاز شد. حداکثر سن شرکت کنندگان در این دوره 31 سال می باشد.
  • تعداد رکوردها : 83