کتابخانه مجازی الفبا
ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی PDF
کد خبر : 199625
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1396 13:0
تعداد مشاهدات : 1356

نشریه پژوهشنامه علوم انسانی اسلامی، متعلق به جامعه المصطفی العالمیه، موفق به کسب رتبه علمی - ترویجی گردید.

نشریه پژوهشنامه علوم انسانی اسلامی به صاحب امتیازی جامعه المصطفی العالمیه، با مدیرمسئولی حجت الاسلام والمسلمین معصومی و سردبیری آیت الله اعرافی، تولید و منتشر می گردد.
📢 به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، با ارزیابی کمیسیون نشریات علمی حوزه، شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی، رتبه علمی - ترویجی نشریه پژوهشنامه علوم انسانی اسلامی را تصویب نمود.
شایان ذکر است، تبیین و نشر معارف دینی در حوزه علوم انسانی و ایجاد زمینه برای اسلامی سازی علوم انسانی، نقد و بررسی اندیشه های مطرح در علوم انسانی اسلامی، تبیین ظرفیت ها و محدودیت های علوم انسانی اسلامی و تبیین مناسبات آن با سایر علوم و ایجاد بستر مناسب برای طرح نظریه های نو و ابداعات پژوهشی بین نخبگان در حوزه علوم انسانی و نیز ارائه راهکارهای تولید علوم انسانی-اسلامی و پاسخگویی به شبهات در زمینه علوم انسانی-اسلامی، از ویژگی های این نشریه به شمار می آید.

گفتنی است نشریه پژوهشنامه علوم انسانی اسلامی به صاحب امتیازی جامعه المصطفی العالمیه، با مدیرمسئولی حجت الاسلام والمسلمین معصومی و سردبیری آیت الله اعرافی، تولید و منتشر می گردد.

📎 همچنین حجج الاسلام آقایان دکتر علی همت بناری ، نصرالله سخاوتی ، دکتر جعفر رحمانی، نعمت الله پناهی و دکتر حسن یوسف زاده، مشاوران علمی این نشریه به شمار می آیند.

🔘 منبع: مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی