کتابخانه مجازی الفبا
ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی PDF
کد خبر : 199618
تاریخ انتشار : 9 مرداد 1396 9:43
تعداد مشاهدات : 3682

مسابقه کتابخوانی «قرآن از منظر امام رضا(ع)» برگزار می شود

به مناسبت ایام دهه کرامت و گرامیداشت میلاد باسعادت امام رضا(علیه السلام) و حضرت معصومه(سلام الله علیها)، مسابقه کتابخوانی «قرآن از منظر امام رضا(علیه السلام)» به همت مرکز تخصصی طلاب غیرایرانی برگزار می شود.


📢 به گزارش روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، سرکار خانم «وثاقتی» روز یکشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: به مناسبت ایام دهه کرامت و گرامیداشت میلاد باسعادت امام رضا(علیه السلام) و حضرت معصومه(سلام الله علیها)، مسابقه کتابخوانی «قرآن از منظر امام رضا(علیه السلام)» به همت مرکز تخصصی طلاب غیرایرانی برگزار می شود.
مسئول آموزشی پژوهشی مرکز تخصصی طلاب غیرایرانی با بیان اینکه مسابقه «قرآن از منظر امام رضا(علیه السلام) در دو محور «پاسخ به سؤالات تستی» و «ارائه آثار» برگزار می شود، افزود: در این مسابقه، ۱۴ سؤال تستی برگرفته از کتاب «قرآن حکیم از منظر امام رضا(علیه السلام)» نوشته آیت الله «جوادی آملی» ارائه شده است.
وثاقتی تصریح کرد: شرکت کنندگان می توانند با مطالعه این کتاب و تحویل پاسخنامه به صورت حضوری و یا تکمیل پاسخنامه اینترنتی در نشانی http://b۲n.ir/۹۴۶۳۵ و یا ارسال پاسخنامه به پست الکرونیک int.center@jz.ac.ir در مسابقه شرکت کنند.
وی در ادامه به محور ویژه این مسابقه اشاره کرد و اظهار داشت: در این محور، آثار در دو قالب «خلاصه نویسی نموداری» و «عکس نوشته های محتوایی» به زبان های مختلف در نرم افزار پاورپوینت پذیرفته می شود.

📆 مهلت ارسال پاسخنامه و آثار: ۲۵ شهریورماه 96 
🎁 شرکت کنندگان این مسابقه در بخش سوالات به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود و آثار برتر دریافتی مورد تقدیر قرار می گیرد.
ℹ️ جهت دریافت فایل کتاب «قرآن حکیم از منظر امام رضا(علیه السلام) مراجعه کنید به سایت: