کتابخانه مجازی الفبا
85رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
جستجو برای :
کتابخانه مجازی الفبا ، چشم انداز خود را "ترویج واشاعه همگانی معارف اهل بیت (ع) در فضای مجازی" تعریف نموده است. فضای مجازی با ساختار ویژه خود، بخشی از موانع را برطرف ساخته ، و از جمله ، محدودیت های "زمانی"،"مکانی" و"فیزیکی" را از سر راه برداشته است. موانع باقیمانده ، شامل : مانع"زبانی" و"تولید و ارائه حداکثر محتوای مناسب" می باشد، مانع زبانی را با "چند زبانه" ساختن کتابخانه باید برطرف نمود و برای "ارائه حداکثر محتوای مناسب" نیز می بایست از تمامی ظرفیتهای موجود و در دسترس بهره گرفت، تا با کمترین " زمان" و "هزینه "، بیشترین مطلب و محتوای مناسب، در اختیار مخاطبان قرار گیرد.
در سایت کتابخانه مجازی الفبا ازطریق منوی جستجو و کلیک روی جستجو درسایر پایگاه ها این امکان قابل استفاده می باشد.
درباره ما 22 دی 1395 19:44
کتابخانه مجازی الفبا، پایگاهی غیر انتفاعی ، غیر دولتی وعام المنفعه است که به صورت داوطلبانه فعالیت خود را درفضای مجازی آغاز کرده است. هدف اصلی این پایگاه ، ارائه و اشاعه و توسعه فرهنگ اسلامی با محوریت مکتب اهل بیت(ع) می باشد. مخاطبان پایگاه نخبگان فکری و عموم علاقمندان حوزه فکر و اندیشه اند. در گام اول ، این پایگاه، موضوع
کتابخانه مجازی الفبا، پایگاهی غیر انتفاعی ، غیر دولتی وعام المنفعه است که به صورت داوطلبانه فعالیت خود را درفضای مجازی آغاز کرده است. هدف اصلی این پایگاه ، ارائه و اشاعه و توسعه فرهنگ اسلامی با محوریت مکتب اهل بیت(ع) می باشد مخاطبان پایگاه نخبگان فکری و عموم علاقمندان حوزه فکر و اندیشه اند دسترسی سریع ،آسان و آزاد عموم مخاطبان به مطالب فراهم آمده از اهداف اصلی این پایگاه است. زبان اصلی پایگاه در مرحله اول، زبان فارسی و زبان متون و مطالب پایگاه ، فارسی و عربی می باشد. کتابخانه مجازی الفبا را می توان ((پایگاه تخصصی کلام و عقاید)) دانســـــــت که تلاش دارد ضمن استفاده از تجارب و امــــــکانات پایگاههای مشابه، فاقد اشکالات و محدودیت های آنها باشد.
مردم را با دانشت، دانش بیاموز و خود نیز دانش دیگران را فراگیر.
  • تعداد رکوردها : 85