کتابخانه مجازی الفبا
85رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
جستجو برای :
به بهترین پایان نامه یا کتاب آماده برای چاپ براساس پایان نامه که در زمینه مطالعات اسلامی به رشته تحریر درآمده باشد، جایزه می دهند. ارزش این جایزه هزار پوند تعیین شده است.
تازه های کتاب 15 مرداد 1396 12:34
ضو المناظر فی شرح المشاعر از سوی انتشارات حکمت و فلسفه روانه بازار نشر شد.
چهاردهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت که با عنوان «مهدویت محور مشترک مذاهب اسلامی» به همت موسسه آینده روشن برگزار می شود، در سه محور اصلی مرتبط با مهدویت فراخوان شد.
نخستین چاپ کتاب «خاستگاه دین» در 416 صفحه با شمارگان یک هزار و 100 نسخه به بهای 36 هزار و 500 تومان از سوی انتشارات نسل آفتاب به بازار نشر عرضه شده است.
مراسم تودیع و معارفه رئیس مجتمع آموزش عالی علوم ومطالعات اسلامی(ویژه فرق و مذاهب اسلامی) دیروز یکشنبه ٨ مرداد ١٣٩٦، با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر، جانشین رئیس المصطفی و حجت الاسلام والمسلمین علیزاده، مدیر کل دفتر ریاست المصطفی برگزار شد.
رویکرد اخباریگری یکی از گرایش هایی است که در تاریخ تفسیر و حدیث شیعه، موافقان و مخالفانی را از آنِ خود کرده است. به رغم رویکرد افراطی اخباریان، گروهی از آنان نیز نگاهی متعادل گرفتند.
به مناسبت ایام دهه کرامت و گرامیداشت میلاد باسعادت امام رضا(علیه السلام) و حضرت معصومه(سلام الله علیها)، مسابقه کتابخوانی «قرآن از منظر امام رضا(علیه السلام)» به همت مرکز تخصصی طلاب غیرایرانی برگزار می شود.
انتشار ترجمه کتاب منطق روانی
به صورت حضوری و مجازی
دانشگاه ادیان و مذاهب قم پنجمین دوره بین المللی شیعه شناسی را با مشارکت استادان و پژوهشگرانی از 13 کشور جهان برگزار می کند.
  • تعداد رکوردها : 85