کتابخانه مجازی الفبا
ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی PDF
کد خبر : 199612
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396 11:2
تعداد مشاهدات : 1511

سومین جشنواره ادبی نذر شعر

به مناسبت دهه کرامت و در راستای گسترش و ترویج فرهنگ رضوی در میان شهروندان و ترغیب علاقمندان به خلق اثار ادبی با محوریت دینی سومین جشنواره ادبی نذر شعر در بزرگداشت مقام حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) برگزار می شود.

📣 به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خاتم و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18 تهران، به مناسبت دهه کرامت و در راستای گسترش و ترویج فرهنگ رضوی این سومین دوره از این جشنواره در بزرگداشت مقام حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) است به گفته حامد طراحی، دبیر اجرایی سومین جشنواره ادبی نذر شعر، هدف از برگزاری این جشنواره ترویج و تعالی شعر آیینی، تبیین مقام شامخ و سیره اهل بیت (ع) به زبان فاخر شعر و تشویق علاقه مندان و فعالان عرصه ادبیات دینی و آیینی است.
 
این جشنواره با محوریت پرداختن به ابعاد مختلف زندگی، شخصیت و سیره حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در قالب های شعر و قطعه ادبی و سه بخش سنتی، شعر نو و شعر کودک برگزار و آثار برگزیده نیز منتشر می شود.

📝 آثار ارسالی باید روی یک طرف برگه A4 با قلم نازنین اندازه 14 تایپ و در قالب فرمت word همراه با مشخصات کامل و ایمیل و شماره تماس صاحب اثر به نشانی الکترونیکی دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

📆 مهلت ارسال آثار: سوم شهریور  

📧 علاقه مندان برای شرکت در سومین جشنواره ادبی نذر شعر می توانند آثار خود را تا سوم شهریورماه در قالب اشعار به صورت آزاد از طریق پست الکترونیک farhangsarayekhatam@yahoo.com ارسال و برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای خاتم (ص) به نشانی khatam.farhangsara.ir  مراجعه کنند.
 
📬همچنین دبیرخانه جشنواره با کدپستی 1373784871 و به نشانی یافت آباد، شهرک ولیعصر (عج)، انتهای خیابان شهید آقایی (حیدری جنوبی)، خیابان شهید پژاند، بوستان لواسانی، فرهنگسرای خاتم (ص)، واحد روابط عمومی و با شماره های تماس 66207068-66207069 آماده پاسخگویی به علاقه مندان است.

🔘 منبع: خبرگزاری ایبنا