کتابخانه مجازی الفبا
ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی PDF
کد خبر : 199605
تاریخ انتشار : 25 تیر 1396 11:7
تعداد مشاهدات : 1720

فراخوان دوره دکتری ویژه رشته اندیشه معاصر مسلمین

با هدف، «تبیین هویت علم اسلامی و چگونگی تعامل آن با جهان معاصر»، «تحلیل مبانی و رویکردهای علمی اندیشمندان معاصر مسلمان و بررسی بسترهای نظری جنبشهای معاصر»، «آشنایی با امکانات فرهنگی و علمی جهان اسلام و بسط ظرفیتهای گفتگو و تعاملات فکری» و نیز «بازخوانی تخصصی رویکردهای علمی و اجتماعی مسلمانان معاصر بر پایه ی مبانی معرفت توحیدی اسلام و هدایت آن به سوی افق های فرهنگ اصیل اسلامی» برگزار می گردد.

📣 به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، جامعه المصطفی العالمیه واحد تهران از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته های جامعه شناسی، فلسفه، علوم سیاسی و تاریخ برای مقطع دکتری ویژه رشته اندیشه معاصر مسلمین ثبت نام می کند.
گفتنی است؛ مقطع دکتری رشته اندیشه معاصر مسلمین با هدف، «تبیین هویت علم اسلامی و چگونگی تعامل آن با جهان معاصر»، «تحلیل مبانی و رویکردهای علمی اندیشمندان معاصر مسلمان و بررسی بسترهای نظری جنبشهای معاصر»، «آشنایی با امکانات فرهنگی و علمی جهان اسلام و بسط ظرفیتهای گفتگو و تعاملات فکری» و نیز «بازخوانی تخصصی رویکردهای علمی و اجتماعی مسلمانان معاصر بر پایه ی مبانی معرفت توحیدی اسلام و هدایت آن به سوی افق های فرهنگ اصیل اسلامی» برگزار می گردد.

📅 مهلت ثبت نام برای شرکت در مقطع دکتری ویژه رشته اندیشه معاصر مسلمین تا 10 مردادماه سال 1396 بوده، آزمون در روز 15 مردادماه برگزار خواهد شد.
📌 علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی نمایندگی جامعه المصطفی واحد تهران به نشانی tehran.miu.ac.ir مراجعه نمایند.

🔘 منبع:
http://news.miu.ac.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=23&pageid=27636&newsview=86332