کتابخانه مجازی الفبا
ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی PDF
کد خبر : 198565
تاریخ انتشار : 6 دی 1395 17:0
تعداد مشاهدات : 1069

پیشنهاد سردبیر

درباره گروه الفبا

کتابخانه مجازي الفبا، پايگاهي غير انتفاعي ، غير دولتي وعام المنفعه است که به صورت داوطلبانه فعاليت خود را درفضاي مجازي آغاز کرده است. هدف اصلي اين پايگاه ، ارائه و اشاعه و توسعه فرهنگ اسلامي با محوريت مکتب اهل بيت(ع) مي باشد مخاطبان پايگاه نخبگان فکري و عموم علاقمندان حوزه فکر و انديشه اند دسترسي سريع ،آسان و آزاد عموم مخاطبان به مطالب فراهم آمده از اهداف اصلي اين پايگاه است. زبان اصلي پايگاه در مرحله اول، زبان فارسي و زبان متون و مطالب پايگاه ، فارسي و عربي مي باشد. کتابخانه مجازي الفبا را مي توان ((پايگاه تخصصي کلام و عقايد)) دانســـــــت که تلاش دارد ضمن استفاده از تجارب و امــــــکانات پايگاههاي مشابه، فاقد اشکالات و محدوديت هاي آنها باشد.
بسمه تعالی
 
کتابخانه مجازی الفبا، پایگاهی غیر انتفاعی ، غیر دولتی وعام المنفعه است که به صورت داوطلبانه فعالیت خود را درفضای مجازی آغاز کرده است. هدف اصلی این پایگاه ، ارائه و اشاعه و توسعه فرهنگ اسلامی با محوریت مکتب اهل بیت(ع) می باشد.
مخاطبان پایگاه نخبگان فکری و عموم علاقمندان حوزه فکر و اندیشه اند.
در گام اول ، این پایگاه، موضوع
((کلام و عقاید))
را در دستور کار خود قرارداده و بنا دارد با استفاده از کتب ، مقالات ، مجلات وپایان نامه های علمی و تخصصی ، منابع معتبر را برگزیده و به صورت مجازی تولید و باز نشر نماید.
 
در ارائه مطالب ، علاوه بر کیفیت محتوا ، دسته بندی مناسب و امکان جستجوی پیشرفته را به نحو مطلوب برای مخاطبان فراهم می سازد.
دسترسی سریع ،آسان و آزاد عموم مخاطبان به مطالب فراهم آمده از اهداف اصلی این پایگاه است.
زبان اصلی پایگاه  در مرحله اول، زبان فارسی و زبان متون و مطالب پایگاه ، فارسی و عربی می باشد.
کتابخانه مجازی الفبا را می توان ((پایگاه  تخصصی کلام و عقاید)) دانست که تلاش دارد ضمن استفاده از تجارب و امکانات پایگاههای مشابه، فاقد اشکالات و محدودیت های آنها باشد.
رعایت حقوق و منافع کلیه ذینفعان به صورت متناسب و در محدوده قوانین و مقررات جاری کشور، خط مشی اساسی این پایگاه می باشد.

همکاری با پایگاه برای عموم داوطلبان وعلاقمندان، از طریق ارائه انتقادات و پیشنهادات  و نیز ارائه محتوا میسر است.
 
مدیریت کتابخانه مجازی الفبا